Öğreten TV

Gizlilik Politikası

GÜVENLİK İLKELERİ

Kredi kart bilgileriniz Ogreten.tv sitesinde kayıtlı tutulmaz. Bilgiler 128 bit SSL şifreleme ile bize, ardından onaylanmak üzere bankaya ulaşır. Kredi kart bilgileriniz sitemizde kayıtlı tutulmadığından, bilgilerin başkaları tarafından görülmesi ve ele geçirilmesi mümkün değildir.

ogereten.tv alışveriş sitesinde kullanmış olduğunuz kişisel bilgileriniz (ad soyad, email gibi) başka kişi ve kuruluşlarla paylaşılmaz.

Üye olurken verdiğiniz bilgilere sadece siz ulaşabilir, değiştirebilir ya da silebilirsiniz. Ogreten.tv sitesine kayıt olmak için kullanılan bilgiler yalnız kendi analizlerimiz için kullanılır.

Ogreten.tv alışveriş sitesinde kullanılan tüm grafik, yazı ve resimlerin kullanım hakkı Ogreten.tv sitesine ait olup, izinsiz kullanım halinde her türlü yasal hakkını saklı tutar.

Ogreten.tv sitesi üzerinde farklı web sitelerinin linkleri olabilir. Ogreten.tv tarafından verilen güvenceler yalnız site içinde geçerlidir, bağlantılı olan ya da olmayan diğer siteleri kapsamaz.

Ogreten.tv sitesi üyelik şartlarına uymayan ya da etik davranmayan kişilerin üyeliklerini iptal edebilir ya da dondurabilir.

Ogreten.tv sitesi her türlü bilgiyi değiştirme hakkını saklı tutar.